Пропонуємо до уваги батьків фрагмент книги Гері Чемпена та Роса Кемпбела

«5 шляхів до серця дитини»

•
Корисні поради | Переглядів: 143 | Додав: Ann | Дата: 10.01.2012 | Коментарі (0)

Не так давно в наш словниковий запас міцно влилося модне слівце "креативний". Зазирнувши до Вікіпедії, знаходимо трактування цього слова. Креативність (від англ. Create - творити) - творчі здібності індивіда, що характеризуються готовністю до створення принципово нових ідей, що відхиляються від традиційних або прийнятих схем мислення і що входять в структуру обдарованості як незалежний фактора, а також здатність вирішувати проблеми, що виникають всередині статичних систем.
  •
Корисні поради | Переглядів: 626 | Author: Марія Євдокимова | Додав: Ann | Дата: 03.01.2011 | Коментарі (0)
Дані наукових досліджень говорять про те, що ставлення людини до книги формується в молодшому шкільному віці.
  •
Корисні поради | Переглядів: 1550 | Author: І. Михайловська | Додав: Ann | Дата: 31.01.2010 | Коментарі (0)
      Батьківство – це процес забезпечення батьками (рідними чи прийомними ) необхідних умов для повноцінного розвитку, виховання та навчання дітей.
Усвідомлене батьківство – це взаємодія батьків (чи осіб, які їх замінюють) між собою, іншими членами сім'ї, включаючи дітей, результатом якої є створення найбільш сприятливих умов для повноцінного розвитку дитини на всіх етапах її життя.
  •
Корисні поради | Переглядів: 562 | Додав: Ann | Дата: 29.01.2010 | Коментарі (0)