Навчальний процес

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ГОСТІ !

Навчальний рік у комунальному дошкільному закладі  "Берізка" розпочинається  з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.
З 1 червня по 31 серпня  (оздоровчий період) у закладі проводитьсяоздоровлення дітей.
       Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.
       У дошкільному закладі визначені українська мова навчання і виховання дітей.
Навчально-виховний процес у закладі здійсюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти (нової редакції 2012р), та відповідних програм виховання і навчання дітей дошкільного віку.
Навчання дітей у формі занять починається з 3-го року життя. Тривалість спеціально-організованих  занять становить:

ранній вік (3 рік життя) – до 15 хвилин,
молодший  вік (4 рік життя ) – до 20 хвилин,
середнійвік (5 рік життя)  –  до 25 хвилин,
старший вік (6 рік життя) – до 30 хвилин.
       Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначається розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем дошкільного закладу. Зміна розкладу занять без дозволу адміністрації не допускається.
     Дошкільний навчальний заклад спрямовує свою роботу по збереженню і зміцненню фізичного та психичного здоров‛я дітей, підвищує фізичну та розумову працездатність через виховання дбайливого ставлення до власного здоров‛я.

За віковими групами спланована і проводиться система
загартовуючих  заходів:

• Ранкова гімнастика з коригувальними вправами. Під час оздоровчого періоду ранкова гімнастика проводиться на свіжому повітрі.
• Гімнастика пробудження.
• Точковий масаж.
• Дихальна гімнастика.
• Коригувальні вправи по профілактиці сутулості, плоскостопу.
• Ходьба босоніж.
• Вологе обтирання тіла (обличчя, рук).
• Прогулянки на свіжому повітрі.
• Пішіоходні переходи.
 • Фізичні заняття на свіжому повітрі та в спортивній залі.
• Фізкультхвилинки.