Робота з батьками

23 серпня 2016 року Дитячий заклад разом зі своїми малятами відзначили свято Державного прапора.

о 9.00 було піднято Державний прапор під веселі пісні і бурхливі оплески вихованців дитячого закладу.

фото свята

Заплітали коси за стародавніми правилами.Традиція цього обряду сягає корінням у глибину віків. во зібралися діти старшої групи, батьки вихованців та музичні керівники дошкільних навчальних закладів міста. На дійство зібралися діти старшої групи, батьки та вихованці. Під час свята лунали пісні, вірші, діти грали у традиційні народні ігри, виконували українські танці.

13 жовтня 2016 року, у нашому закладі в рамках методичного обєднання музичних керівників, пройшов відкритий захід "Супертатусь-2016" з участю батьків дітей середньої групи разом зі своїми дітьми. На свято були запрошені учасники АТО.

15 лютого 2017 року, вихователі групи № 6 Бубнова Д.О., Бутоліна М.О. підготували для батьків та дітей батьківські збори - родинне свято "Зимі з Весною помиритись, і нам ніколи не сваритись!".

В Україні говорять: "Без сімї немає щастя на землі". Саме в сімї дитина робить свої нейперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти память свого роду, родинні традиції та звичаї - з усього цього виростає патріотизм.

2017-2018 н.р.