Підсумкові заняття

16 січ. 2017
З 16 січня в КДНЗ розпочалися підсумкові заняття у різно вікових групах.

З метою вивчення результативності виконання вимог Базового Компонента і програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське Дошкілля» та згідно річного плану роботи КДНЗ «Берізка» з 16.01.2016 по 31.01.2016р. було проведено вивчення рівня засвоєння дітьми завдань програми за змістовними лініями «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі», «Мовлення дитини» за темами:

Групи раннього віку – «Подорож до лісу»( з використанням соціально-орієнтовних ігор). Види занять: розвиток мовлення та сенсорний розвиток.

Молодші групи – «В світі іграшок». Види занять: розвиток мовлення, формування логіко – математичних знань і уявлень.

Середні групи – «Уроки доброти». Види занять: розвиток мовлення, формування логіко – математичних знань і уявлень.

Старші групи – «Школа леді та джентльменів» (гендерна соціалізація дитини). Види занять: розвиток мовлення і ознайомлення з елементами грамоти, формування логіко – математичних знань і уявлень.

До складу комісії увійшли:

завідувач закладу – Скарбо Н.М.

вихователь – методист – Алєєва Ю.М..

Вивчення охоплювало такі питання:

1. Створення умов щодо організації навчально - виховного процесу.
  2. Рівень оволодіння педагогами методиками дошкільної освіти, вмінням узагальнити та систематизувати знання дітей.
  3. Рівень розвитку мовленнєвих, логіко-математичних знань та умінь, рівень соціалізації дітей їх емоційний розвиток.