Новорічні свята

23 груд. 2016
Сьгодні у дітей раннього віку та групи ППР , здійснилася ця "казка", де маленькі діти разом з веселим Сніговиком, Дідом Морозом та Снігуронькою, водили веселі новорічні хороводи, співали пісні, танцювали, грали в сніжки. Малята отримали не лише смачні подарунки , а й багато позитивних емоцій.

Феєрія новоріччя - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.