2 черв. 2017

Нам 50 років!

1 червня нашому закладу виповнилося 50 років. 2 червня ми зібралися щоб привітати один одного зі святом.
1 черв. 2017

Святкуємо, літо зустрічаємо

1 червня наш дитячий садок зустрів дітей з веселою музикою, танцями та розвагою.
29 трав. 2017

Дитячий садок проводжає своїх вихованців.

У нашому садочку пройшли випускні бали в групі ЗПР, групі № 4 та групі № 9.
15 лют. 2017

Стрітення

з року в рік ми з нетерпінням чекаємо приходу весни. Ми чекаємо, коли весна прожене хлолд, устелить землю травичкою зеленою, уквітчає квітами, а пташки наповнять гаї та діброви своїм голосним веселим щебетанням.
22 січ. 2017

Акція "Допоможи птахам, що зимують"

З 22 січня до 26 січня 2017 року у нашому закладі відбулася акція "Допоможи птахам, що зимують".
16 січ. 2017

Підсумкові заняття

З 16 січня в КДНЗ розпочалися підсумкові заняття у різно вікових групах.
23 груд. 2016

Новорічні свята

Сьгодні у дітей раннього віку та групи ППР , здійснилася ця "казка", де маленькі діти разом з веселим Сніговиком, Дідом Морозом та Снігуронькою, водили веселі новорічні хороводи, співали пісні, танцювали, грали в сніжки. Малята отримали не лише смачні подарунки , а й багато позитивних емоцій.
18 лист. 2016

Свято-розвага "Потяг дружби"

Діти з улюбленими персонажами мультиків, мандрували по дивовижній країні "Дружба". З піснями та веселими танцями провели незабутній час під час розваги.
2 лист. 2016

Осінній вернісаж

з 02 листопада по 04 листопада 2016 року у садочку відбулися осінні свята усіх вікових груп.
25 жовт. 2016

Тренувальна евакуація

Тема тренування: “ Дії керівного складу, працівників та вихованців під час виникнення пожежі в приміщенні харчоблоку ”. Під час проведення тренування, навчальна обстановка відтворювалась у відповідності до виконання завдань по захисту під час пожежі.